Schi, Snowboard si Tenis de masa

Snowboard Tabere cu SufletIn perioada 21 – 24 ianuarie 2022 au avut loc, la Predeal, alte trei concursuri contand pentru Cupa Tabere cu Suflet, la Schi, Snowboard si Tenis de masa!

Vineri, 21 ianuarie, in kinderparkul de pe partia Clabucet, a avut loc etapa a II a Cupei Tabere cu Suflet 2022 la Schi si Snowboard! Au participat 5 copii si, ca de obicei, au avut loc mai multe manse iar cea mai buna a contat in clasamentul final. Concursul a fost de categorie KidsRide, iar rezultatele conteaza in clasamentul Trofeului Tabere cu Suflet. Mai multe poze si detalii de la concurs gasiti pe blogul Tabere cu Suflet.

3 Eric Toma 21.98 dsq 3

Urmatorul concurs a fost cel de Tenis de masa, care a avut loc in seara zilei de 23 ianuarie. Au participat opt copii, care au jucat sistem eliminatoriu. Concursul a fost de categorie MiniRace, iar rezultatele conteaza in clasamentul Trofeului Tabere cu Suflet. Mai multe poze si detalii de la concurs gasiti pe blogul Tabere cu Suflet.

6 Marc Sion 2

Ultimul concurs a avut loc luni, 24 ianuarie, la Schi si Snowboard. Concursul s-a desfasurat pe partia Cocosul din Predeal si a constat intr-un slalom de antrenament, cu 13 porti. Ca de obicei, au avut loc mai multe manse iar cea mai buna a contat in clasamentul final. Concursul a fost de categorie SnowRide, iar rezultatele conteaza in clasamentul Trofeului Tabere cu Suflet. Mai multe poze si detalii de la concurs gasiti pe blogul Tabere cu Suflet.